Zittingenrooster

De zittingsdata en de samenstelling van de verschillende beroepscommissies worden twee keer per jaar vastgesteld. Op het terrein van het gevangeniswezen vinden zogenoemde beklagzittingen en medische zittingen plaats.

Het aanbod van de beklagzittingszaken is dusdanig dat Nederland in drie regio’s is verdeeld: noord, zuid en west. 

Afkortingen:
GA: Gevangeniswezen
GM: Gevangeniswezen medisch
TBS: Terbeschikkinggestelden
Jeugd: Jeugdzaken

Zittingen

Augustus
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Dinsdag 11 augustus 2020 Jeugd Voorzitter: M. Iedema
Leden: E. Lucas, J.E. Wouda
Vrijdag 14 augustus 2020 GA-zuid Voorzitter: A. van Holten
Leden: M. Keppels, U.P. Burke
Donderdag 20 augustus 2020 GA-west

Voorzitter: M. Iedema
Leden: E. Lucas, J.D. den Hartog

Dinsdag 25 augustus 2020 GM

Voorzitter: MJ. Stolwerk

Leden: P.J.M. van Puffelen,  K.M.P.A.M. Habryka, H.J.P. Kroeze (tandarts)
Woensdag 26 augustus 2020 GA Noord

Voorzitter: S. Djebali
Leden: F. van Dekken, H. Heddema

Vrijdag 28 augustus 2020 TBS

Voorzitter: N. van Lookeren Campagne
Leden: M.R. Daniel, T. Jambroes

September
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Donderdag 3 september 2020 GA-west

Voorzitter: D. van der Sluis
Leden: A. Jongsma, M.R. van Veen

Woensdag 9 september 2020 TBS

Voorzitter: T.B. Trotman
Leden: A.C. Djadoenath, L.C. Mulder

Woensdag 16 september 2020 GA-noord

Voorzitter: A. Jongsma
Leden: F. van Dekken, A.M.G. Smit

Dinsdag 22 september 2020 Jeugd

Voorzitter: M. Iedema
Leden: H. Heddema, T. Jambroes

Woensdag 23 september 2020 TBS

Voorzitter: A. van Holten
Leden: F. Bruggeman, J.E. Wouda

Vrijdag 25 september 2020 GA-zuid

Voorzitter: J. de Lange
Leden: R. Koning, M.R. van Veen (A.C. Djadoenath)

Woensdag 30 september 2020 GA-west

Voorzitter: C. Fetter
Leden: A.M.G. Smit, P. Jacobs

Oktober
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Vrijdag 9 oktober 2020 GA-zuid

Voorzitter: D. van der Sluis
Leden: F. Bruggeman, MJ. Stolwerk

Dinsdag 13 oktober 2020 GM

Voorzitter: N. van Lookeren Campagne
Leden: P.J.M. van Puffelen, K.M.P.A.M. Habryka,
H.J.P. Kroeze (tandarts)

Woensdag 14 oktober 2020 TBS

Voorzitter: M.J.H. van den Hombergh
Leden: L.C. Mulder, C.D. Witsenburg

Woensdag 21 oktober 2020 GA-noord

Voorzitter: S. Djebali
Leden: F. van Dekken, H. Heddema (en T. Jambroes)

Donderdag 22 oktober 2020 GA-west

Voorzitter: D. van der Sluis
Leden: A.M.G. Smit, M.R. van Veen

Vrijdag 30 oktober 2020 TBS

Voorzitter: A. van Holten
Leden: M.R. Daniel, J.E. Wouda

November
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Vrijdag 6 november 2020 GA-zuid

Voorzitter: E. Dinjens
Leden: R. Koning, MJ. Stolwerk

Woensdag 11 november 2020 Jeugd Voorzitter: P. de Bruin
Leden: E. Lucas, J.G. Vinke
Vrijdag 13 november 2020 TBS

Voorzitter: M.J.H van den Hombergh
Leden: A.C. Djadoenath, L.C. Mulder

Woensdag 25 november 2020 GA-noord

Voorzitter: S. Djebali
Leden: F. van Dekken, H. Heddema

Vrijdag 27 november 2020 TBS

Voorzitter: A. van Holten
Leden: M.R. Daniel, C.D. Witsenburg

December
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Woensdag 2 december Jeugd Voorzitter: P. de Bruin
Leden: H. Heddema, J.G. Vinke
Dinsdag 8 december 2020 GM

Voorzitter: MJ. Stolwerk

Leden: P.J.M. van Puffelen, K.M.P.A.M. Habryka, + tandarts
Donderdag 10 december 2020 GA-west

Voorzitter: C. Fetter
Leden: U.P. Burke, M.R. van Veen

Vrijdag 11 december 2020 GA-zuid

Voorzitter: J. de Lange
Leden: MJ. Stolwerk, F. Bruggeman

Woensdag 16 december 2020 TBS

Voorzitter: T.B. Trotman
Leden: A.M.G. Smit, T. Jambroes

Vrijdag 18 december 2020 GA-noord

Voorzitter: A. Jongsma
Leden: F. van Dekken, J.E. Wouda