Zittingenrooster

De zittingsdata en de samenstelling van de verschillende beroepscommissies worden twee keer per jaar vastgesteld. Op het terrein van het gevangeniswezen vinden zogenoemde beklagzittingen en medische zittingen plaats.

Het aanbod van de beklagzittingszaken is dusdanig dat Nederland in drie regio’s is verdeeld: noord, zuid en west. 

Afkortingen:
GA: Gevangeniswezen
GM: Gevangeniswezen medisch
TBS: Terbeschikkinggestelden
Jeugd: Jeugdzaken

Zittingen 2021

Januari
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Donderdag 14 januari 2021
Zitting via Webex
GA-west

Voorzitter: C. Fetter

Leden: M.R. van Veen en J.B. Oreel

Maandag 18 januari 2021
Zitting via Webex

GM

Voorzitter: N.C. van Lookeren Campagne

Leden: R. Frankenhuis, P.J.M. van Puffelen en A. Jeurissen (tandarts)

Woensdag 27 januari 2021

GA-noord

Voorzitters: S. Djebali

Leden: F. van Dekken en D.W.J. Vinkes

Vrijdag 29 januari 2021 GA-zuid

Voorzitter: J. de Lange

Leden: U.P. Burke en C.N. Dijkstra

Februari
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Woensdag 3 februari 2021 TBS

Voorzitter: T.B. Trotman

Leden: T. Jambroes en A.M.G. Smit
Dinsdag 16 februari 2021 Jeugd

Voorzitter: P. de Bruin

Leden: H. Heddema en J.G. Vinke

Vrijdag 19 februari 2021 GA-zuid

Voorzitter: C. Fetter

Leden: M.J. van Pelt en MJ. Stolwerk

Woensdag 24 februari 2021 TBS

Voorzitter: N.C. van Lookeren Campagne

Leden: L.C. Mulder en J.E. Wouda

Maart
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Woensdag 3 maart 2021 TBS

Voorzitter: T.B. Trotman

Leden: M.R. Daniel en C.D. Witsenburg

Donderdag 11 maart 2021 GA-west

Voorzitter: D. van der Sluis

Leden: U.P. Burke en E. Lucas

Woensdag 17 maart 2021 GA-noord

Voorzitter: A. Jongsma

Leden F. van Dekken en A.M.G. Smit

Vrijdag 19 maart 2021 GA-zuid

Voorzitter: R. Sonneveldt

Leden: P. Jacobs en M.R. van Veen

Dinsdag 23 maart 2021 GM

Voorzitter: M.J. Stolwerk

Leden: B. Geurts, K.M.P.A.M. Habryka en A. Jeurissen (tandarts)

Vrijdag 26 maart 2021 TBS

Voorzitter: A. van Holten

Leden: L.C. Mulder en J.E. Wouda

Woensdag 31 maart 2021 Jeugd

Voorzitter: M. Iedema

Leden: E. Lucas en J.G. Vinke

April
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Donderdag 1 april 2021 GA-west

Voorzitter: C. Fetter

Leden: U.P. Burke en S. Bijl

Woensdag 7 april 2021 TBS

Voorzitter: M.J.H. van den Hombergh

Leden: M.R. Daniel en T. Jambroes

Woensdag 14 april 2021 GA-noord

Voorzitter: A. Jongsma

Leden: H. Heddema en D.W.J. Vinkes

Vrijdag 16 april 2021 GA-zuid

Voorzitter: R. Sonneveldt

Leden: P. Jacobs en M.R. van Veen

Donderdag 22 april 2021 GA-west

Voorzitter: E. Dinjens

Leden: J.B. Oreel en A.M.G. Smit

Maandag 26 april 2021 GM

Voorzitter: N.C. Van Lookeren Campagne

Leden: B. Geurts, K.M.P.A.M. Habryka en A. Jeurissen (tandarts)

Vrijdag 30 april 2021 TBS

Voorzitter: A. van Holten

Leden: M.R. Daniel en L.C. Mulder

Mei
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Vrijdag 7 mei 2021 TBS

Voorzitter: N.C. van Lookeren Campagne

Leden: A.M.G. Smit en J.E. Wouda

Woensdag 12 mei 2021 Jeugd

Voorzitter: M. Iedema

Leden: H. Heddema en T. Jambroes

Woensdag 19 mei 2021 GA-noord

Voorzitter: A. Jongsma

Leden: S. Bijl en F. van Dekken

Vrijdag 21 mei 2021 GA-zuid

Voorzitter: R. Sonneveldt

Leden: MJ. Stolwerk en M. Keppels

Woensdag 26 mei 2021 TBS

Voorzitter: M.J.H. van den Hombergh

Leden: F. Bruggeman en R. Raat

Donderdag 27 mei 2021 GA-west

Voorzitter: E. Dinjens

Leden: U.P. Burke en C.N. Dijkstra

Juni
Datum Zaaktype Leden beroepscommissie
Dinsdag 1 juni 2021 GM

Voorzitter: M.J. Stolwerk

Leden: R. Frankenhuis, P.J.M. van Puffelen en A. Jeurissen (tandarts)

Vrijdag 4 juni 2021 TBS

Voorzitter: T.B. Trotman

Leden: M.R. Daniel en C.D. Witsenburg

Woensdag 16 juni 2021 GA-noord

Voorzitter: S. Djebali

Leden: F. van Dekken en D.W.J. Vinkes

Donderdag 17 juni 2021 GA-west

Voorzitter: E. Dinjens

Leden: M.F. van Pelt en M.R. van Veen

Woensdag 23 juni 2021 TBS

Voorzitter: M.J.H. van den Hombergh

Leden: E. Lucas en F. Bruggeman

Vrijdag 25 juni 2021 GA-zuid

Voorzitter: J. de Lange

Leden: R. Raat en A.M.G. Smit

Woensdag 30 juni 2021 Jeugd

Voorzitter: P. de Bruin

Leden: E. Lucas en J.E. Wouda